Отзывы сотрудников и клиентов о компаниях

Самая большая база работодателей и мошенников СНГ

Отзыв о работодателе «Europe Service (ООО Європа Сервіс Україна)» Добавлен: 21.09.2020

Основное название: Europe Service (ООО Європа Сервіс Україна)
Другие названия: ООО Європа Сервіс Україна, Europa Service
  • Рейтинг 1/5,0

Просмотры: 18008
Всего отзывов: 37
Описание деятельности:

Продают пакет документов для трудоустройства в Польше под видом вакансий.

Сами пишут о себе положительные отзывы и покупают удаление негативных отзывов.

Пытались договориться за деньги удалить отзывы на нашем сайте - https://prnt.sc/12l4b33

Автор: Vasilisa Haviuk

Положительные стороны компании

им неоткуда взяться

Отрицательные стороны компании

Знайшли прекрасну,на нашу думку,вакансію в м.Пясечно(20 км від Варшави) на склад одягу Nike.
Я зв’язалась з менеджером Романом і уточнила чи вакансія актуальна і чи після проплати за пакет документів не буде такого,що ми попадем на іншу роботу,на що Роман 100% запевнив нас,що дана вакансія зразу після проплати бронюється на нас обох.Ми проплатили (до речі замість 2400 грн,які вказані на сайті ми заплатили по 2800 грн) і чекали на документи.Отримали весь пакет документів за 3 місяці.Насторожило вже то,що запрошення у нас з хлопцем були різні:у нього на Пясечно,у мене аж на Торунь(біля Ґданську).Я спитала в Романа чому так,він сказав,що це формальність,просто для отримання візи,при перетині кордону в офісі нам запрошення поміняють.Ну гаразд,з тими документами ми отримали візу і знову зв’язались з менеджером(до речі,вийти з ним на нормальний звязок можна хіба через директора,бо я писала неодноразово -у відповідь ігнор).Менеджер Роман чомусь перекинув нас на іншого менеджера- таку собі пані Діну (це особа настільки необізнана і хамовита,що у нас просто не було слів,але про це пізніше).Як виявилось наша вакансія на складі одягу чомусь не заброньована,як обіцяв Роман і пані Діна запропонувала нам іншу вакансію-м.Закрочим завод Інтер Кар.Описала про те,що робота прекрасна,легка,є надгодини по бажанню,словом не робота-мрія.Ну,не маючи вибору,бо шкода часу і грошей ,ми погодились на той Інтер кар (J&M logistics).
Виїзд був зі Львова ,приїхавши до кордону мене ввело в шок те,що половину нашого автобуса прикордонники не пропустили,бо у них були не внесені в реєстр запрошення,котрі робив Європ Сервіс,людей просто завернули додому.
Приїхали ми на місце обсервації ,то був приватний будинок(умови м’яко кажучи ніякі:двоярусні ліжка,в кімнаті по 5-6 людей хлопці з дівчатами,душ,як на жд вокзалі плюсом був вай фай).В будинку нас проходило обсервацію 11 людей.
Під час обсервації до нас 1 раз приїхав водій ,щоб купити продукти,і це через те,що ми просто жити не давали так званій координаторці Марті,решта часу живіть і їжте ,що хочете,нікого не обходило мали ми що їсти чи ні,на звязок з нами ніхто не виходив,дзвонили з різних номерів на агенцію - сплошний ігнор.
По новому законодавству Польщі карантин скоротили до 10 дн,будучи на 10-му дні обсервації ми повідомили Діну,про те що ми останній день на карантині,з нами ніхто не зв’язується ,ми не знаємо що робити завтра.У відповідь знову ігнор.Вийшли ще раз на директора ,після цього нам зателефонував так званий водій- «шеф» Олег і розказав про те,що без його дозволу ми нікуди не їдемо,сидимо ще 5 днів поки він не дасть добро на те,щоб приїхати до офісу.
Так ми дружньою компанією просиділи 15 дн без роботи,замість 10.
З нашої групи 11 осіб, 7 людей,зрозумівши про всю «серйозність» агенції просто поміняли фірму,нас залишилось 4.
На 16-ий день ми нарешті приїхали на офіс (на станції Варшава Заходня) в самому серці вокзалу