Отзывы сотрудников и клиентов о компаниях

Самая большая база работодателей и мошенников СНГ

Отзыв о работодателе «TS Group Corporation» Добавлен: 15.10.2012

Основное название: TS Group Corporation
Сфера деятельности: Бытовая техника, аудио-видео, мобильная связь
Рейтинг компании:

Автор: Аноним

Положительные стороны компании

нет

Отрицательные стороны компании

м. Львів, пр. Чорновола, 63, 8 пов., каб. 808. Вчора отримала запрошення нпа співбесіду по електронній пошті. Текст нагадував розсилку, тому великих надій не покладала - підозрювала, що там беруть всіх)). В тексті був номер телефону - передзвонила, щоб взнати, що за компанія, яка вакантна посада. Жодних толкових пояснень не отримала, мовляв, приходьте на співбесіду з 17.00 до 18.00 - там все обговоримо. Насторожило, що так званий "керівник" не уточнила, чи я прийду. Отже, напросився висновок, що співбесіда пройде у вигляді презентації. Надій на нормальну роботу стало ще менше... але які варіанти? Прийшла. На вхорді мені вручили анкету і провели в кімнату, де вже сиділо близько десяти осіб різного віку і статі та заповнювали анкети. Сказали, що викличуть. Заповнила, здала, викликали в кабінет навпроти. Там стояли 6 маленьких столиків, за якими кілька осіб проводили співбесіди. Тривало це близько 7 хв. Опитали, дуже швидко відповіли на питання, але жодної конкретики - посада адміністративна, помічник керівника, робота з клієнтами, працівниками офісу... Такий-собі універсальний офісний працівник. До речі, в анкеті були два абсолютно некоректні питання - про наявну нерухомість і наявний дохід, на які я не відповіла. Після "співбесіди" вийшла дещо спантеличена тим, що відбулося; було відчуття, що мене прокатали на дуже швидкій каруселі.
Дома вирішила прочитати про компанію, натрапила на цей сайт. Тут і переконалася остаточно в її "репутації". Дякую за сайт і за ваші відгуки. Думайте, аналізуйте і бережіть себе.