Отзывы сотрудников и клиентов о компаниях

Самая большая база работодателей и мошенников СНГ

Отзыв о работодателе «Bader» Добавлен: 19.10.2016

Автор: Аноним

Положительные стороны компании

нет

Отрицательные стороны компании

Податкова міліція проведе позачергову перевірку на «Бадер Україна»
Податкова міліція проведе позачергову перевірку на підприємстві «Бадер Україна». Таку обіцянку, 9 вересня, у прямому ефірі інтерактивної програми «Особистий прийом» телеканалу ZIK дав заступник начальника податкової міліції ДПА у Львівській області Юрій Нікітін після продемонстрованого сюжету про проблеми, на які поскаржилися працівники підприємства.

Зокрема, люди розповіли, що через важкі умови роботи на підприємство «Бадер Україна», що у Городку, часто навідуються працівники швидкої допомоги.

«Дев’ять годин – така, в середньому, тривалість робочого дня на нашому підприємстві. У липні ми ж працювали й по дванадцять годин. Через такі умови праці, людям стає погано», – розповіла працівник «Бадер Україна».

Лікарняні ж працівникам підприємства – виплачують не в повному обсязі. Не краща ситуація на підприємстві і з вихідними та відпустками.

«Ще в лютому ми писали заяви на відпустку в березні. Але, через завантаженість роботою, нас не відпустили. Натомість змусили піти у відділ кадрів і підписатись, що ми отримали гроші за відпустку», – поскаржилася працівник підприємтва.

Окрім того, не всі робітники, які працюють на «Бардер Україна», офіційно працевлаштовані. А ті, що працюють по трудовій книжці – недоотримують кошти.

«Зарплату нам виплачують по двох відомостях: одна офіційна, де зазначено завищену ціну, а в іншій – зазначено ту суму, яку ми насправді отримуємо», – розповіла працівник «Бадер Україна».

«На сьогоднішній день більшість підприємств на Львівщині приховують свої доходи, адже тоді доведелося б сплачувати більші податки. Для Львівщини – це є величезна проблема! Працівники податкової міліції обов’язково навідаються на «Бадер Україна», і проведуть перевірку», – пообіцяв заступник начальника податкової міліції ДПА у Львівській області Юрій Нікітін.

Журналісти й надалі відстежуватимуть, як вирішуються проблеми, з якими мешканці зверталися до телеприймальні ZIK.

Свої запитання й проблеми до наступних гостей «Особистого прийому» Ви можете поставити, написавши на сайт телеканалу ZIK www. Tv. Zik. Ua, а також зателефонувавши:

номер прямого ефіру – 0-800-501-945 (працює лише під час прямого ефіру, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні) ;
телефон «гарячої лінії» телеканалу – 0-800-500-945 (працює з 10:00 до 18:00 щобудня, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні).
  Читайте більше тут: http://zik.Ua/news/2011/09/13/podatkova_militsiya_provede_pozachergovu_perevirku_na_bader_ukraina_308662