Отзывы сотрудников и клиентов о компаниях

Самая большая база работодателей и мошенников СНГ

Отзыв о работодателе «Три Максимум / Three Maximum sp. z o.o.» Добавлен: 30.10.2020

Основное название: Три Максимум / Three Maximum sp. z o.o.
Другие названия: ФОП Єрмейчук Ігор Станіславович
  • Рейтинг 1/5,0

Просмотры: 11689
Всего отзывов: 31
Описание деятельности:
Внимание, Мошенники! На счету компании десятки обманутых людей!
Автор: Anastasiia

Положительные стороны компании

Немає

Отрицательные стороны компании

Просто жах!! якщо хочете пройти 9 кіл пекла, зіпсований настрій, невиправдані очікування, втрату грошей і часу, то вам сюди! Чекали документи 3 місяці!!! Перший раз невірно вказали розмір фото для візи чоловікові ( маю скрін переписки). Чекали тиждень з візового, потім подзвонили і сказали, що повертають документи, бо розмір фото не вірний. Зробили заново все, знову втратили гроші (на новій пошті 400 грн), чекаємо, дзвінок з візового - знову проблеми - не вистачає днів. Прийшовши на офіс, показавши скрін некваліфікованій керівниці, яка абсолютно не розуміється в діяльності агенства та в тому, що сама говорить - сказала, що не відповідає за своїх працівників (!!!), кошти за візу поверати не буде та якщо нам щось не подобається ми можемо звертатися до суду. За що її посадили на місце керівниці - думаю всім зрозуміло. Клієнтоорієнтованість на найвищому рівні! В результаті ми не отримали візу, за яку заплатили Три Максимум, ( +300 Ірині, + 800 грн за два рази на новій пошті), та на той момент минуло вже 2 місяці. Вирішили йти робити біометричний паспорт, щоб нарешті вже поїхати, бо сподіватися знову на роботу агенства вже не було ні віри, ні сил, ні бажання. Менеджер Ірина запевняла, що жити з чоловіком будемо удвох (або хоча б ще з однією парою) та безкоштовне житло. В результаті живемо в кімнаті 6 чоловік, та оплачуємо житло 150 зл з кожного. Нічого проти платного житла не маю, просто чому було брехати??? Термін: 3 місяці очікування.
Місце обсервації було жахливе!!! Село, в якому немає ні мережі, ні інтернету. Антисанітарія, 30 чоловік на 6 кімнат, змішують і дівчат, і хлопців. 2 душа (якщо їх можна так назвати). Вода для кухні холодна на вулиці. В душ чи туалет потрібно йти мокрим і по холоді через вулицю. Миші, які бігають в кухні по столу. Також в першу ж ніч вигнали мишу з кімнати.
На місці обсервації познайомились ще з дівчатами, які також повністю незадоволені роботою цього ж агенства.
Також познайомилися ще з чоловіком, якому взагалі обіцяли безкоштовну обсервацію. Робив документи із дружиною, яка також незадоволена роботою агенства.
Менеджер Ірина ігнорує повідомлення.
Шановні Три Максимум, можете видаляти відгук, але я все одно буду дублювати, щоб більше ніхто до вас не звертався із таким відношенням!